Natalia Gaweł

Instruktor o sobie

Jestem absolwentką studiów na kierunku Biotechnologia oraz studiów podyplomowych Nauk o Rodzinie. Prywatnie szczęśliwą żoną i mamą oraz miłośniczką zdrowego, naturalnego stylu życia.

O naprotechnologii pierwszy raz dowiedziałam się kilka lat temu, jeszcze w trakcie studiów, (będąc na wykładzie Sue Hilgers, żony prof. Hilgersa, twórcy NaProTechnology.) Pierwszy raz usłyszałam wówczas, że istnieje bardzo konkretna i skuteczna metoda dla par dotkniętych problemem niepłodności. Zachwyciła mnie także złożoność i piękno kobiecego cyklu. Wcześniej nie miałam pojęcia o wielu podstawowych sprawach, cykl kojarzył mi się tylko z miesiączką, niczym fascynującym. Stopniowo odkrywałam, że obserwacja podstawowych wskaźników w ciele może dać ogromną wiedzę o tym, co aktualnie dzieje się w organizmie, a nawet o stanie zdrowia. Postanowiłam tę wiedzę pogłębić, by samej coraz bardziej świadomie z niej korzystać oraz by móc ją szerzyć dalej, pomagać kobietom w nauczeniu się dobrej obserwacji swoich cykli oraz co ważniejsze – w akceptacji swojej płodności.

Zapraszam więc do kontaktu nie tylko pary małżeńskie, ale także niezamężne kobiety, które pragną dowiedzieć się czegoś więcej na temat funkcjonowania swojej płodności.

Kontakt

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 601 088 752

Chcesz uzyskać pomoc tego instruktora?