Joanna Bober

Instruktor Modelu Creightona (FCP)
Prywatnie – szczęśliwa żona i mama

Instruktor o sobie

Z wykształcenia jestem doktorem Nauk Biologicznych i absolwentką Wydziału Biotechnologii Uniwersytetu Wrocławskiego, pasjonuje mnie zdrowy styl życia.

NaProTechnologią zainteresowałam się początkowo z akademickiej, naukowej ciekawości. I temat ten szybko mnie zafascynował. Postanowiłam uczestniczyć w szkoleniu, żeby zostać instruktorem Modelu Creightona i pomagać parom poznawać i doceniać swoją płodność, a jednocześnie towarzyszyć w rozwiązywaniu i wyjaśnianiu pojawiających się problemów.  Czuję, że taka praca jest niezwykle ważna, a jednocześnie może dawać dużą satysfakcję. Dlatego myślę, że w NaProTechnologii odnalazłam swoje powołanie.

Z czasem okazało się, że dokładne zapisywanie obserwacji cyklu według Modelu Creightona i prowadzone na ich podstawie rzetelne leczenie metodą NaProTechnologii są potrzebne w przypadku naszego małżeństwa. Jesteśmy teraz szczęśliwymi rodzicami Pawła oraz Michała i z radością świadczymy o cudach, które Pan Bóg działa.

Razem z moim mężem, który nieprzerwanie wspiera mnie w rozwijaniu pasji, jesteśmy członkami Ruchu Ekip NotreDame, dzięki czemu rozwijamy się w miłości i jedności, również wobec trudnych doświadczeń, takich jak problemy z płodnością.

 

Kontakt

Email: [email protected]
Telefon: 603 377 313