Anna Malinowska

Instruktor o sobie

Urodziłam się w 1983 roku. Pochodzę i mieszkam obecnie w Piławie Dolnej, małej wiosce w województwie dolnośląskim.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. W zawodzie jednak pracowałam krótko, szukając nieustannie drogi życiowej.

Zachęcona przez bliską mi osobę, i wiedziona ciekawością nowego kierunku trafiłam do Świdnicy, do Diecezjalnego Studium Życia Rodzinnego, a następnie do Wrocławia, na Podyplomowe Studia Nauk o Rodzinie na PWT. To było Boże popchnięcie we właściwą stronę. Odnalazłam tam sens mojego życia, a dokładniej cel mojego powołania: RODZINA-MAŁŻEŃSTWO-PŁODNOŚĆ-ŻYCIE. Te wartości zawsze były dla mnie ważne, bo wyniosłam je z domu rodzinnego.

Naprotechnologia i ogromna chęć nauki modelu Creighton’a to kolejne głębsze zagadnienia, którym chciałam poświęcić swój czas, zaangażowanie.

Po ukończeniu szkolenia pragnę służyć parom małżeńskim swoją wiedzą, ale przede wszystkim wsparciem i zrozumieniem na ich drodze do odnalezienia szczęścia w miłości Bożej, w małżeństwie i rodzinie. Chcę z Bożą pomocą ukazać im piękno ludzkiej płodności i błogosławieństwo jakim są dzieci.

Głęboko wierzę, że mój wspaniały mąż i nasze dwie cudowne córeczki będą dla mnie wsparciem i motywacją na tej obranej drodze.

Kontakt

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 602 351 390

Chcesz uzyskać pomoc tego instruktora?