Warning: A non-numeric value encountered in /home/virtualki/146672/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5560

Monika Godzich-Siwiak

Instruktor o sobie

Na naukę prowadzenia obserwacji cyklu Modelem Creighton zdecydowaliśmy się z mężem po operacji ginekologicznej, którą przebyłam w kilka miesiecy po ślubie. Dzięki Modelowi Creighton zyskałam możliwość monitorowania mojego zdrowia ginekologicznego i szybkiego wyłapywania nieprawidłowości w przebiegu mojego cyklu. Okazało się, że ten system sprawdza się zarówno w obserwacji organizmu, jak też w rozumieniu i rozpoznawaniu własnej płodności.
Poznając coraz lepiej Model Creighton i sposób jego uczenia, zapragnęłam nie tylko pozostawać jego użytkownikiem, ale tekże go promować i uczyć inne kobiety oraz pary rzetelnej wiedzy o cyklu menstruacyjnym i jego obserwacji.
Chciałabym, żeby dzięki mojej pracy kobiety mogły bardziej poznać i polubić swój organizm działający w niezwykły sposób, żeby małżonkowie otrzymali narzędzie do podejmowania wyborów dotyczących rodzicielstwa, a pary borykajace się z problemem niepłodności, czy problemami zdrowotnymi mogły otrzymać wsparcie oraz podstawy do dobrej diagnozy i skutecznego leczenia.

Kontakt

Email: monika.godzich.siwiak@gmail.com
Telefon: 603 070 244

Chcesz uzyskać pomoc tego instruktora?

Napisz wiadomość